Volktek 2002-01-11 (2004) SERCO AB
Backa

   Om detta datum ej är i fas med övriga datum på sidan är sidan att betrakta som en produktreferenssida.

Denna prislista är ersatt av Volktek 2004 Tryck Här för nyare lista
2004 OBS!
NXF-705MC 100BASE-TX to 100BASE-FX Converter
(pdf 705.gif)
Ersätts med
NXF-742MC Enhanced 10/100Base-TX to 100BASE-FX Converter
(pdf 742.gif)

ProduktInkl momsArtnr
Volktek BNC till TP1 000 krs12_NWT-712
Volktek AUI till BNC483 krs12_NWT-700
Volktek AUI till TP417 krs12_NWT-701
Volktek TP till Fiber ST 10Mbps1 492 krs12_NWT-707
Volktek TP till Fiber SC 10Mbps singelmode5 125 krs12_NWT-707SC
Volktek TP till Fiber SC 100Mbps multimode
Ersätts med NXF-742MC Enhanced 10/100Base-TX to 100BASE-FX Converter
2 292 krs12_NXF-705MC
Ersätts med NXF-742MC
Volktek TP till Fiber ST 100Mbps multimode3 375 krs12_NXF-705MT
Volktek TP till Fiber SC 100Mbps singelmode8 625 krs12_NXF-705SC
Volktek Fiber Multimode - Fiber Singelmode SC/SC10 625 krs12_NXF-708MCSC
Utgår/ Volktek TP till Fiber SC 100Mbps multimode2 292 krs12_NXF-725MC
Volktek TP till Fiber ST 100Mbps multimode1 958 krs12_NXF-725MT
8-slot Media konverterrack 19" Monteringsrack för mediakonvertrar från Volktek.LED-Display.3st fläktar.Möjlighet till redundant kraftförsörjning.Hot Swap.4 708 krs12_NXF-709
4-slot Media Konverterarrack 19" övrigt som NXF-7092 708 krs12_NXF-717
linje.gif)
Upp

linje.gif
Alla priser är exklusive moms där annat ej anges
serco reserverar sig mot ev.valutaförändringar och tryckfel samt förbehåller sig rätten att ändra priser och data utan föregående avisering.
Till serco startsida

Till serco startsida
Serco AB . Datorer sedan 1983 . Serco AB . Datorer sedan 1983 . Serco AB . Datorer sedan 1983 . Serco AB . Datorer sedan 1983 .